Aktuality k EET a nabídce instalace

Změna a doplnění  informací o platebních terminálech

Na trhu jsou konečně platební terminály, které podporují EET.
My nyní nabízíme nezávislý platební terminál (Veriton), který lze použít na EET i jako platební terminál.
Lze si jej buď koupit za 7400 bez DPH nebo je na pronájem 99,- za měsíc.
Podobnou nabídku Vám udělá určitě každá banka. Toto řešení nyní upřednostňujeme, protože celý problém byl v tom, že to nebylo k dispozici již v první vlně.

Euro 50 nyní spíš doporučujeme těm, co nechtějí markovat na PC, ale chtějí jednoduchý přístroj, který jim splní povinnost EET.

Dodací lhůta na Veriton je cca 2-3 pracovní dny, Euro cca 4-5 pracovních dní.

 

Základní informace

Na tomto webu www.maxoft.cz máte článek Newton a EET, online provoz děláme na dálku, reg. pokladnu posíláme na dobírku do týdne a pak jí někdo dojede zapojit, jetě na poslední chvíli řešíme nějaký platební terminál s EET. Až nyní se objevují první řešení toho, co mělo být už dávno a my bychom se k tomu rádi vrátili.

ONLINE

Můžete si již nyní na příští týden objednat vzdálené nastavení online režimu, potřebujete certifikát a dopis nebo certifikát a rovnou heslo. Heslo si můžete během instalace zadat sami.

Od pondělí máme jednoho vyhrazeného zaměstnance na vzdálené instalace.

Registrační pokladna EURO 50CZ

Přijde Vám do týdne na dobírku, tento týden máme pozastavené objednávky, protože řešíme ještě novou variantu s platebním terminálem.

Kdo si reg. pokladnu objednal do tohoto pátku, buď mu příjde Euro 50 na dobírku s cenou z výstavy TOP OPTA nebo napíšeme mail, jestli nechcete raději novější reg. s platebním terminálem. Tento mail budeme posílat v sobotu.

Zákazníci, kteří objednali EURO 50 a již jim přišla – nabízíme možnost výměny, máme část klientely, která EURO 50 požadují z jiných provozních důvodů.

Od úterý máme druhého vyhrazeného zaměstnance na instalace pokladen u Vás.
Poprosíme pouze o mailovou objednávku požadovaného řešení na eet@maxoft.cz

Neveřejný ceník:
vzd. instalace ONLINE – sám nebo my na dálku za 500,- jednorázové
EURO 50 – 5999,- bez DPH, 500,-za instalaci na místě, cestovné z Prahy, 4,5 za km a čas
Nová pokladna s pl. terminálem – jednáme o ceně, cca 6500 bez DPH, 500,-za instalaci na místě, cestovné z Prahy, 4,5 za km a čas